Борис Приходько планує влитися у ряди «Слуги народу», аби під її прикриттям розкрадати Чернігівщину
Підозрюваний у справі розкрадення державного майна в особливо великих розмірах, одіозний банкір Борис Приходько, який за допомогою підкупу та масових фальсифікацій став депутатом по 210 виборчому округу, планує запровадити чергові схеми, аби знову розкрадати народні кошти.

Підтвердженням цьому став проведений аналіз його передвиборчої кампанії. Йдучи на вибори й офіційно зареєструвавшись самовисуванцем, Борис Приходько не гребував використовувати кольори та візуалізацію «Слуги народу». Воно й не дивно, адже мільйони українців довіряють президенту Володимиру Зеленському та його політичній силі. Оскільки саме у ньому вбачають надії на гідне і справедливе життя та оновлення влади. Цим і скористався Борис Приходько. Зауважимо, що у нього це досить добре вийшло, адже він випередив навіть справжнього кандидата від «Слуги народу». Але є дещо, що пан Приходько вирішив сховати від людей та не особливо полюбляє запитання на цю тему. Йдеться про масовий підкуп та фальсифікації, якими займався Борис Приходько безпосередньо у день виборів та після, коли програвши вибори, підкуповував суддів та членів ЦВК, аби останні винесли потрібне для нього рішення та проголосили його народним депутатом України. Наразі у поліції відкриті кримінальні провадження за даними фактами.


Розуміючи, що на окрузі йому будуть задавати ці питання, адже він програв вибори, більшість людей його не підтримала і попри це, він став депутатом, Борис Приходько вирішив взагалі там не з’являтися. Його офіційний сайт перестав оновлюватися, а на фейсбук сторінці розміщуються новини виключно із зали парламенту. Також за дивним збігом обставин, попри безліч проблем на Чернігівщині, Борис Приходько у перші дні роботи не зареєстрував жодного законопроекту, жодного разу не виступив з трибуни та взагалі вирішив не потрапляти на очі виборцям і журналістам.

Натомість Борис Приходько обрав тактику голосувати синхронно із командою президента. І якщо ви думаєте, що він розділяє їх позицію, то глибоко помиляєтеся. Жодна людина не буде підтримувати власне самогубство. Йдеться про голосування Приходька за зняття депутатської недоторканості. Власне це те, за чим йшов пан Борис до парламенту. Адже підозра у розкраданні державного майна через Брокбізнесбанк у розмірі більше 2 мільярдів гривень нікуди не зникла. А маючи недоторканість можна уникнути відповідальності та і свою подільницю Гонтарєву здати слідству і перекинути всю вину і відповідальність на неї. А щоби це зробити, потрібно увійти у довіру команді президента. А як важіль у переговорах, продемонструвати своє голосування і повну підтримку всім ініціативам.

І якщо цей план вдасться, Борис Приходько не тільки уникне відповідальності за свої злочинні дії, а й впроваджуватиме нові схеми з розкрадання державного майна.

Related Posts
Previous
« Prev Post